Jdi na obsah Jdi na menu
 


Z třídního života

Příspěvky

Cross cup

4. 10. 2011

Dnes se konalo obvodní kolo běžecké soutěže Cross cup. I přes vysokou nemocnost dětí naši třídu nakonec reprezentovali Dáda W. a Eliška. Oba bojovali ze všech svých sil, celým svým srdíčkem. Trať byla náročná a vyčerpávající. Jejich  kamarádi však vytvořili skvělé publikum, které je mohutně povzbuzovalo. Na loňský stříbrný úspěch Verunky (letos stále ve stavu nemocných) sice letos nenavázali, ale i tak se spolu s dalšími závodníky podíleli na velmi dobrém umístění naší školy.

Elišce a Davídkovi děkujeme za reprezentaci školy.

 

Beseda s policistou

3. 10. 2011

Na besedě jsme se dozvěděli číslo na policii 158 a 156. Říkali jsme si, co je správné, co není. Dostali jsme od něho Ajaxův zápisník.

Když policista dopověděl, mohli jsme si vyzkoušet různé policejní věci (čepici, podržet obušek).

Bavilo nás to tam a hodně jsme se dozvěděli.

Kamča, Nasťa, Dianka, Elí, Bára, Tom

 

 

Naše třída

3. 10. 2011

 

 

Ve třídě nás je 23, kluků  je 12 a holek 11.Třídní učitelka je Václava Zajícová. Naše třída je moc krásná  a je ozdobená kresbami.

Vojtík, Mareček, Christaki Marťas