Akce do konce roku - průběžně se doplňují
9. 9. 1. lekce plavání + každý další pátek (celé pololetí)
19. 9. SRPŠ a třídní schůzky
20. 9. Dendrologická zahrada - 9. 00 (předpokládaný návrat - 12. 00 hod.)
21. 9. Třídní rozběh na Cross Cup
26. (27.) Ročníkový rozběh na Cross Cup
27. 9. Jarmark
Říjen
4. 10. Cross cup
6. 10. Toulcův dvůr
10. Beseda s policií
11. 10. - 13. 10. Sběr papíru
20. 10. Drátkování - s lektorkou
24. Loutkové divadlo ve škole (cena 50,- Kč)
25. Strašidlácké učení
26. - 27. podzimní prázdniny
31. Vyšehradský hřbitov
Listopad
1. Projektový den Podzimníčkové - vycházka do lesa
2. Projektový den Podzimníčkové - prezentace
2. Fotografování
3. Dokončení projektu
4. Strašidlácký den ( od 18. 30 do 19. 15 hod.)
7. Beseda s policisty
8. Soužití se psy (Opět nás navštíví fenka Rozárka)
15. - 16. Projektové dny v rámci školy - Živly
16. Obvodní kolo ve šplhu
18. Ředitelské volno
23. Besip - beseda s policisty
24. Prahou za strašidly
28. Beseda s policistou - s sebou Ajaxův zápisník
30. Mikulovské rojení - předškoláci ve škole
- Sklář ve škole (listopad nebo prosinec)
Prosinec
5. Mikuláš
5. Knihovna - beseda se spisovatelkou (Špicberský deník neposedné maminky - Simona Wagnerová )
6. Přerov nad Labem - sraz v 8. 00 hod., návrat do 13. 30 hod.
15. Výroba vánočních ozdob s lektorkou
15. Sklář ve škole
21. 12. Vánoční besídka pro rodiče (pokud vydrží zdravíčko)
22. 12. Vánoční nadílka - ve třídě pro děti
Leden
5. Knihovna
24. - 27. sběr papíru, víček a hliníku
31. Předání vysvědčení
Únor
13. Toulcův dvůr (60,- Kč)
14. Valentýnská pošta
16. Postupové třídní kolo pěvecké soutěže Karlovarský skřivánek
17. Kop Cup - vybraní chlapci (Dáda, Christaki, Mareček)
17. Pražské poetické setkání - třídní kolo recitace
20. Školní kolo pěvecké soutěže
21. 2. Školní kolo recitační soutěže - od 11. 40 hodin ( Baruška, Janetka, Kamilka, Dáda, Mareček, Kubík, Tomík, Vojtíšek)
22. Třídní masopust
23. Divadlo (cena 60,- Kč)
Březen
2. Společenský večer pro rodiče (vstupenky opět v prodeji u třídních učitelů, cena 30,- Kč)
5. Beseda s policistou
9. Knihovna
13. Život neslyšících - beseda s neslyšícími
13. Obvodní kolo recitační soutěže pro Kamilku a Kubíka
27. Den školství (reperezentace školy na slavnostním odpoledni - Elí, Kubík, Nastěnka, Kamča, Baruška, Vojtíšek, Mareček, Janetka, Tomík)
28. Příprava na Velikonoce
29. Den naruby
Duben
2. - 3. Velikonoční dílny
2. Mezinárodní den autismu - Rozsviťte se v modrém
12. Aerobic Cup (od 13. 00 hod.)
14. Pražské poetické setkání - kraj (Kamilka)
17. Zdravý způsob života (beseda)
18. McDonald´s Cup
19. + 20. Den Země - třídní akce
20. Dopravní hřiště - zrušeno
23. + 24. Den knihy
23. Třídní schůzka
24. Prevence závislostí (beseda)
26. Mini playback show - školní kolo (moderuje Janetka, Kamilka, Kubík a Mareček)
Květen
8. 5. Ředitelské volno
9. Fotografování tříd
15. Filia - beseda
24. Knihovna
25. Invakuace
Červen
1. - 8. Škola v přírodě (Radvanice u Adršpachu)
12. Pohádková Praha
18.- 20. Sběr papíru a víček
19. Beseda se spisovatelkou Olgou Černou (v knihovně)
21. Dětský den v areálu školy (15.00 - 17.00 hod.)
22. Pasování na rytíře knihy od 10. 00 hodin