Jdi na obsah Jdi na menu
Reklama
Založte webové stránky zdarma - eStránky.cz
 


Akce do konce roku - průběžně se doplňují

30. 8. 2011

9. 9. 1. lekce plavání + každý další pátek (celé pololetí)

19. 9. SRPŠ a třídní schůzky

20. 9. Dendrologická zahrada - 9. 00 (předpokládaný návrat - 12. 00 hod.)

21. 9. Třídní rozběh na Cross Cup

26. (27.) Ročníkový rozběh na Cross Cup

27. 9. Jarmark

Říjen

4. 10. Cross cup

6. 10. Toulcův dvůr

10. Beseda s policií

11. 10. - 13. 10. Sběr papíru

20. 10. Drátkování - s lektorkou

24. Loutkové divadlo ve škole (cena 50,- Kč)

25. Strašidlácké učení

26. - 27. podzimní prázdniny

31. Vyšehradský hřbitov

Listopad

1. Projektový den Podzimníčkové - vycházka do lesa

2. Projektový den Podzimníčkové - prezentace

2. Fotografování

3. Dokončení projektu

4. Strašidlácký den ( od 18. 30 do 19. 15 hod.)

7. Beseda s policisty

8. Soužití se psy (Opět nás navštíví fenka Rozárka)

15. - 16. Projektové dny v rámci školy - Živly

16. Obvodní kolo ve šplhu

18. Ředitelské volno

23. Besip - beseda s policisty

24. Prahou za strašidly

28. Beseda s policistou - s sebou Ajaxův zápisník

30. Mikulovské rojení - předškoláci ve škole

- Sklář ve škole (listopad nebo prosinec)

Prosinec

5. Mikuláš

5. Knihovna - beseda se spisovatelkou (Špicberský deník neposedné maminky - Simona Wagnerová )

6. Přerov nad Labem - sraz v 8. 00 hod., návrat do 13. 30 hod.

15. Výroba vánočních ozdob s lektorkou

15. Sklář ve škole

21. 12. Vánoční besídka pro rodiče (pokud vydrží zdravíčko)

22. 12. Vánoční nadílka - ve třídě pro děti

Leden

5. Knihovna

24. - 27. sběr papíru, víček a hliníku

31. Předání vysvědčení

Únor

13. Toulcův dvůr (60,- Kč)

14. Valentýnská pošta

16. Postupové třídní kolo pěvecké soutěže Karlovarský skřivánek

17. Kop Cup - vybraní chlapci (Dáda, Christaki, Mareček)

17. Pražské poetické setkání - třídní kolo recitace

20. Školní kolo pěvecké soutěže

21. 2. Školní kolo recitační soutěže - od 11. 40 hodin ( Baruška, Janetka, Kamilka, Dáda, Mareček, Kubík, Tomík, Vojtíšek)

22. Třídní masopust

23. Divadlo (cena 60,- Kč)

Březen

2. Společenský večer pro rodiče (vstupenky opět v prodeji u třídních učitelů, cena 30,- Kč)

5. Beseda s policistou

9. Knihovna

13. Život neslyšících - beseda s neslyšícími

13. Obvodní kolo recitační soutěže pro Kamilku a Kubíka

27. Den školství (reperezentace školy na slavnostním odpoledni - Elí, Kubík, Nastěnka, Kamča, Baruška, Vojtíšek, Mareček, Janetka, Tomík)

28. Příprava na Velikonoce

29. Den naruby

Duben

2. - 3. Velikonoční dílny

2. Mezinárodní den autismu - Rozsviťte se v modrém

12. Aerobic Cup (od 13. 00 hod.)

14. Pražské poetické setkání - kraj (Kamilka)

17. Zdravý způsob života  (beseda)

18. McDonald´s Cup

19.  + 20. Den Země - třídní akce

20. Dopravní hřiště -  zrušeno

23. + 24. Den knihy

23. Třídní schůzka

24. Prevence závislostí (beseda)

26. Mini playback show - školní kolo (moderuje Janetka, Kamilka, Kubík a Mareček)

Květen

8. 5. Ředitelské volno

9. Fotografování tříd

15. Filia - beseda

24. Knihovna

25. Invakuace

Červen

1. - 8. Škola v přírodě (Radvanice u Adršpachu)

12. Pohádková Praha

 18.- 20. Sběr papíru a víček

19. Beseda se spisovatelkou Olgou Černou (v knihovně)

 21. Dětský den v areálu školy  (15.00 - 17.00 hod.)

 22. Pasování na rytíře knihy od 10. 00 hodin

 25. 6 Divadelní představení Celé léto v jediném dni- zaměřené proti šikaně (divadlo zahrají naši kamarádi z Dětenic)